Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy-s diákok, mi a...

Karinthy-s diákok, mi a vélemenyetek a sulitokrol?

Figyelt kérdés
Szoval gondolok itt arra, hogy milyenek a tanarok, a tarsasag, vannak-e kulonfele programok es pl kulfoldi utazasi lehetosegek.. Nagyon nehez-e a kettannyelvu es hogy ti szerettek-e oda jarni es kiknek ajanlanatok..? En mindenkepp kulfondon kepzelem el a jovom, ezert szeretnek ide jelentkezni, de meg nem vagyok biztos a dontesbe hiszen sok mas iskola is van meg.. Legyszi irjatok, minden valasz segitseg! Elore is nagyon koszonom:))

2014. szept. 1. 20:49
 1/5 Viktoriaa0131 válasza:
A tanarok jofejek(de szigoruak is ha kell), a tarsasag... Haat nekem jo osztalyom volt egesznap hulyultunk ugyhogy minden nap jol eltelt :) mindig van valamilyen program es kulfoldre is minden evben tobb lehetoseg is volt(olaszorszag, anglia, skocia, hollandia , stb...) egyaltalan nem nehez a kettannyelvu, jofejek az angol tanarok, angol felnott alapfoku vizsgat csinaltunk 7. vegen, 8. ban kozepfok... Szerintem a legjobb angol suli nagyon szerettem oda jarni :) haat remelem tudtam segiteni... :)
2014. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, segitettel, koszonom!:))
2014. szept. 2. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Első: 7.-ben és 8.-ban karinthys voltál?
2014. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az első hetem a suliban... meg ugye a Csibetábor. És nagyon imádom.:33

Megéri szerintem a sok tanulást, hogy bekerülj, és hogy tudd tartani a lépést.

2014. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves Viktoriaa! Szerintem Te nem a Budapesti Karinthy Kéttannyelvű Gimiről beszélsz. Ott nincs 7. és 8.
2014. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!