Hamis érettségi?

Figyelt kérdés

ha tudom,h.v.ki hamisan,csalással szerzett éretségit,kihez forduljak?


röviden a story: szükség volt "tanarsegedre" és egy ismerőse betetette őket (az eggyik meg 18sem volt)

aztán rövid idő alatt, pár honap megcsinálták az érettségit,a tesztek kivoltak töltve ,tanulni sem kellett semennyit!

azóta is úgy élnek,mint érettségizett alkalmazottak vezetői pozicioval.

ez már vagy 5-6éves történet.de nincs problémájuk belőle.



2014. szept. 1. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Elévült. Senkihez.
2014. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Senkihez. Amit írsz zavaros, bizonyítékod nincs.

Eleve érettségi vizsgát csak az tehet akinek megvan a 12 osztálya. Tehát nem hónapok alatt érettségizett le, hanem 4 év középiskola után. Érettségivel nem vezető beosztású valaki az nagyon alap dolog..

2014. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
A rendőrséghez fordulhatsz, ha vannak bizonyítékaid és jártas vagy a harcművészetekben.
2014. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

zavaros??

lehet,h.alap dolog az érettségi de csalással szerezték meg.

gondolj bele Te éveket TANULSZ érte,míg Ők pár hónap alatt (2-3)letudták.

igen!

amikor felvették Őket tanár segédnek az eggyik még 18sem volt.

és talán a 9. osztályt végezte el.

és mivel már alkalmazott volt de érettségi nélkül nem lehetett volna tan.segéd,így gyors felküldték őket pestre megjelenni,mivel más dolguk nem volt ,kivolt töltve a tesztjük.

jó,talán túloztam a vezető beosztással a lényeg,h.két munka közül a jobbat kapja/ta,mivel ÉRETTSÉGIZETT!

2014. szept. 2. 06:37
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

"gondolj bele Te éveket TANULSZ érte,míg Ők pár hónap alatt (2-3)letudták." "és talán a 9. osztályt végezte el."

Nos akkor hol van a 10. 11. és 12. osztályról a bizonyítvány? Anélkül nem lehet érettségizni, és azt nem lehet visszamenőlegesen hamisítani az elmúlt 3 évről hogy valaki oda járt és benne volt a rendszerben az iskoláknak van felettes szervük ahol évente létszámot és neveket jelentenek, aki nem volt benne pl. 2010/2011-es tanévben a névsorban mint 9-es az nem érettségizhetett most májusban. Azt elhiszem hogy valakinek segítenek érettségin, hallottam már ilyet, de azt hogy évekre visszamenőleg nem tudják beírni a létszámba..szóval amit mondasz itt már megbukott.

Tanársegéd fogalmával nem vagy tisztában. A tanársegéd egyetemen van, tudod ha valaki elvégezte az egyetemet és bent marad tanítani az egyetemen, akkor ez első beosztási fokozata a tanársegéd.

Középiskolában ilyen nincs...

2014. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mond,hogy hívják azt aki a gyerekeket viszi ebédelni? meg beugrik helyettesíteni? ,vagy du.n a napközis gyerekekre ügyel? és családi látogatásra is kiküldik? stb.

mit akarsz mondani,h.hazudok??


9.ben egy suliba jártunk,Én akk.voltam 10.es, aztán nem vok.benne biztos,de talán a 10.et otthoni tanulóként végezte el. talán,de tegyük fel,h.igen azt is befejezte.

de tovább nem tanult 1000% !

nem volt +2éve! tudom.

2014. szept. 2. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:

szóval ennyi?

senki nem tud egy értelmes komit írni?tanácsot adni?

tényleg maradjon ennyibe,mert már régen volt?

:/

2014. szept. 2. 17:09
 8/8 anonim válasza:
75%
Szégyelld magad inkább, hogy ekkora spicli vagy
2019. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!