Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem enged regisztrálni...

Miért nem enged regisztrálni a félévre? NEPTUN

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy levelet Neptunban, amely szerint "2014/15/1 félévben a regisztrációja tiltott 2014.09.01. 15:27:31 időpontban!" pedig nem is próbáltam regisztrálni akkor, mivel a regisztráció ma nyolc órától érvényes. Gondoltam nem probléma, azonban ma próbáltam regisztrálni és azt írja nem lehet, továbbá "Még nem adott le beiratkozási kérelmet". Első félévem lesz ez, államin vagyok. Mit kell tennem?

2014. szept. 2. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hívd fel a tanulmányi osztályt! Egyetemista vagy... Szerinted mi majd kitaláljuk, hogy mire kaptál egy levelet? Ezek a neptunkérdések nem idevalóak.
2014. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél elmenni a beiratkozásra esetleg? Egyébként szerintem is gyorsan hívd fel a Tanulmányi Osztályt.
2014. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A te számítógépeddel lehet a baj
2014. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Classical ***** válasza:
A TO letiltott, azaz ha akarnál sem tudnál beiratkozni a félévre. Mindenképpen érdeklődj, hogy ez miért van. Nem kaptál utána olyan levelet, hogy a "regisztrációja engedélyezett"?
2014. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!