Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Manapság mi szokott lenni a...

Manapság mi szokott lenni a gólyahéten és kötelező a középiskolában egyáltalán?

Figyelt kérdés
9-ket kezdtem és most hallottam hogy a kövi hét lesz a gólyahét. Hát megmondom, én rohadtul nem akarok ebben részt venni, nem érdekel ha piszkálnak miatta.

2014. szept. 4. 19:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Remélem nem kötelező, de ha igen akkor szerzek valami igazolást és otthon maradok.
2014. szept. 4. 19:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyu! Szerintem semmi sem kötelező. Ha olyat akarnak csináltatni veled amit nem vállalsz be, simán szólsz, h bocs, ezt nem. Ha viszont vállalható dologgal találnak meg, jobb ha túlesel rajta, és kész. Én ugyan régen jártam suliba akkor durva dolgok folytak sulikban is, Honvédségnél is, eszünkbe se jutott kibújni bármi alól,mert akkor sokszorosan megszívattak. Ma már sokkal lájtosabb a helyzet . Szerintem röhögni másokon akkor is menj el, ha Te kivonod Magad a dolog alól, attól még lehet jó buli.
2014. szept. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!