Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor értesitenek a szakváltás...

Mikor értesitenek a szakváltással kapcsolatban, hogy engedélyezik vagy nem?

Figyelt kérdés

Aug.24-ig volt a leadási határidő,én 21.-én leadtam.Azóta semmi válasz.

Az egyetemtől távol lakom ezért emailt írtam kb 1 hete de semmi válasz.Jövő héten tárgyfelvétel és igy fingom nincs hogy mit csináljak.

Esetleg aki tul van egy szakváltáson az elmondaná hogy őt mennyi idő múlva értesítették? vagy hogy mi a teendő ilyenkor? Köszönöm.


2014. szept. 6. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tanulmányi osztályt ott adnak pontos infót. ilyen átjelentkezésekről a KTB-dönt és függ attól is mikor ülnek össze. Én mikor korábban átjelentkeztem kb szeptember 10 körül iratkozhattam be az új szakra tárgyfelvétel előtt pár nappal. A tárgyaidat valószínű ők fogják felvenni úgyhogy ne parázz.
2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívom őket hétfőn.De 1 hete írtam nekik emailt és nem igazán akarnak válaszolni ez azért egy vicc.Akkor minek vannak? mert mindenben ilyenek.Köszönöm a válaszod.
2014. szept. 6. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!