Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki érzett már...

Van itt olyan aki érzett már hasonlót gimivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már elegem van az iskolából. most vagyok 12-es és már alig várom hogy vége legyen az évnek, ballagjak és érettségizzek. Szabadulni akarok!!! Egyszerűen teljesen kiráz a hideg ha a gimire gondolok, meg úgy magára az iskolára. Álmodozó fajta vagyok, nekem ez az egész intézmény olyan mint egy börtön. Amikor reggel felkelek az jár a fejemben hogy bárcsak hazafelé jönnék már. Utálom hogy sok hülyeséget kell tanulnom aminek sehol nem fogom hasznát venni max matek alapműveletek (+, -, *, :), meg az írás és olvasás. Ennél több szerintem nem is kell. Utálom hogy szétforgácsolja a mindennapjaimat, a hangulatomat, a szabadidőmet. Sok rokonom mindig azt mondta örüljek amíg iskolába járok, én sokkal szívesebben elmének már dolgozni. Meg végezetöl elegem van a sok hülye, merev batárból. - mintha élveznék hogy hatalmuk van. Vagy élvezi is?


Ti hogyan éreztek, ezt a témát illetően? Milyen élményeitek vannak ezt illetően? Illetve mi a véleményetek az iskola rendszerről?



2014. szept. 3. 17:15
 1/8 A kérdező kommentje:
jaj Jav.: *Végezetül, ** tanárból
2014. szept. 3. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Már csak az írásodból is kiviláglik, hogy komoly szükséged van rá.
2014. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a sulit. Nem tudom miért érzel így! :( Sajnálom! Viszont ez esetben úgyis végzős vagy, ezen már ne problémázz. Egy évet kibírsz!!

Mindenesetre én élvezem, és mindig igyekszem jól megszervezni a dolgaimat. A tanárokkal, osztálytársakkal sincs bajom.


Neked meg kitartás!!! :)


16/L

2014. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm :)
2014. szept. 3. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd rá jössz amikor nem lesz munkád vagy, ha lesz is akkor is olyan ami ezerszer rosszabb mint az iskola.
2014. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Kizárt. Nekem Főleg a dolgozatokkal, meg a házival van a bajom. nekem sokat adott a THE WALL című film. Főleg amikor jelképesen a darálóba potyognak az iskola paddal a tanulók!
2014. szept. 3. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Kitalálom. Valami meg nem értett hipster művészkislány vagy... hány olyat láttam már, mint te.
2014. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok de mindegy és egyáltalán nem hipster vagy hogy írják, nem szeretem őket :D
2014. szept. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!