Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnokon a Verseghy Ferenc...

LoveThis kérdése:

Szolnokon a Verseghy Ferenc Gimnázium mennyire kemény? Mennyit kell tanulni, mik a követelmények? Nagyon sokat kell küzdeni az 5ös ért?

Figyelt kérdés
Félek attól hogy nem fogok megfelelni a követelményeknek...

2014. szept. 6. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én most vagyok nyolcadikos és én is oda szeretnék menni :) igen, tényleg kemény. az ország 100 legjobb vidéki iskolájána rangsorában a 7. helyet foglaja el, az összesítettben pedig a 17.-et. viszont sok jót hallottam róla. jó a hangulat, kellemes a légkör, jó szakok vannak :) figyelj oda a jegyeidre, tanulj sokat, állj pozitívan hozzá a dologhoz és hajrá! :D

(UI.: remélem mindketyen bejutunk majd :D)

2014. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi az elírási hibákért, telefonról írtam
2014. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. szept. 7. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.-es a Verseghyben, és meg kell mondjam, elég jól belehúztunk már most is. De egy jó képességű, ill. szorgalmas gyereknek ez sem akkora akadály.
2014. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő.. Van amiből nagyon bele kell húznod, van olyan amiből szinte semmit nem tanítanak de dogában mindent kérnek.. Én faktos vagyok de már most tudom, hogy kitanulhatom a belemet is de nem tudom majd abból a tantárgyból leérettségizni, mert kitoltak velünk nagyon. Amúgy nagyon sokat kell tanulni, meglehetősen kevés eredményért és a tanárok még akkor is azt fogják feltételezni, hogy direkt hiányzol és egész nap a számítógép előtt ülsz!(mellesleg általánosban kitűnő voltam és szinte alig hiányzom, ha meg is teszem általában iskolai program miatt vagy évi 2x maximum betegség miatt). Jah és ha már itt tartunk ha betegen bejössz leszidnak, de nem jössz be akkor is mert új dolgoatot kell összeállítaniuk, csak mert te lusta voltál bejönni. Köszönöm Verseghy! Mellesleg sok sikert a felvételihez! :)
2014. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Én idén végeztem ott és meg kell mondjam,imádtam mind a négy évet. Nem voltam kitűnő,4,9 volt az átlagom de még ezért is keményen megdolgoztam. Sokat gondoltam rá,hogy nekem ennyit nem ér meg ez az egész,de most,érettségik után hálás vagyok az iskolának,mert az erős oktatás miatt nem volt különösebben nehéz semmi sem.

Tényleg sokat kell tanulni,de nem szakadsz bele,és a tanárok se gonoszak ha látják rajtad az igyekvést.

Szóval ne aggódj,nem esznek itt gyerekeket :))

2015. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!