Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Deak Ferenc...

A debreceni Deak Ferenc Kollegiumban milyen az elet? Az etkezesek hogy vannak? Tarsasag milyen? Es ugy altalaban a Toth Arpad Gimnazium?

Figyelt kérdés

2014. szept. 7. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én TÁG-os vagyok és viszonylag sok osztálytársam ebben a koliban lakik. A többi kérdésedre nem tudok válaszolni.
2014. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz.:)
2014. szept. 7. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó, koszi!:)
2014. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Debrecen úgy általában nem túl jó hely. Nagyon átverik az ottaniakat.
2014. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En ezt nem igy tudom.Es foleg meg, hogy Debrecen a kozepiskolasok varosa.:-) De engem most elsosorban a fent emlitett koli es gimi erdekelne..
2014. szept. 21. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A TÁG-ot nagyon tudom ajánlani!
2014. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon megszerettem a kolit. Eleinte nehéz volt de hamar be lehet illeszkedni. 4 ágyas szobák vannak. A szobatársaidon is sok múlik, 3 idiótával zártak össze, de a hangulat nagyon jó. A wc kicsit gáz... De elviselhető. Éés tág helyett fontold meg az Ady-t ;) :D
2015. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!