Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanárnak érdemes tanulni?

Ladislavdeal kérdése:

Milyen tanárnak érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne pontosan, hogy milyen tanárnak érdemes most tanulni? Szeretnék pedagógiai pályára lépni középiskolás szinten, de állást már nem tudom milyen irányzattal a legkönnyebb kapni, tőletek szeretnék választ kapni.

2014. szept. 8. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizika-biológia és fizika-kémia szakpárosítással járnál szerintem a legjobban, több helyről azt hallom, hogy természettudományos tanárokból van nagyon kevés.
2014. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizika tanárt nagyon keresnek, igen.
2014. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kémia szerintem.
2014. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mi érdekel? Te ilyen polihisztor vagy, hogy mindegy neked, hogy magyart tanítasz vagy kémiát?
2014. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Matematikára gondoltam amúgy, azzal mi a helyzet? nem tudja valaki? Matek- infóra gondoltam.
2014. szept. 10. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
tökjó, csak majd éhen fogsz halni a kevés fizetésed miatt. Mondjuk mehetnél matematikusnak, egyetemre, majd doktorira és akkor egyetemi tanárként is működhetnél egy idő után. azzal többet keresnél.
2014. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Butuska vagy, kedves előző. Gőzöd nincs, mit jelent az, hogy egyetemi tanár. Az egyetemi tanár nem az, aki az egyetemen tanít. Az egyetemi tanár, más néven professzor az egyetemen a legmagasabb tudományos rang, általában 60 éves kor körül, nemzetközileg elismert, idegen nyelven is publikáló tudósnak kelll lennie, és ez keveseknek adatik ez meg, merthogy tudod, ki nevezi ki? Hát maga a köztársasági elnök.

Akire te gondolsz, az egyetemi oktató. Hát az ő fizetésük messze nem sok, pillanatnyilag éppen kevesebb, mint az iskolai tanároké, mert az övéket valamelyest emelték. Ez nem egyformán érintett mindenkit, mivel az alapfizetésen felüli pótlékokat meg elvették.

2014. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kémia-fizika, matek-fizika.
2014. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!