Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budai Középiskola Média-komm...

A Budai Középiskola Média-kommunikáció szakára milyen nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz? Hányas átlagtól vesznek fel? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2014. szept. 8. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Abba az iskolába mindenkit felvesznek, szerintem oda semmiképp ne menj, borzalmas iskola... Mennyi az átlagod? Szerintem ha kettes-hármas vagy, már felvesznek (az osztálytársamat felvették).
2014. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én a Budaiba jártam előkészítős osztályba. A nyelvet nagyon jól megtanították, színvonalas volt az oktatás.A többi tantárgyat is megtanították rendesen,legfőképp az érettségi tantárgyakat.


Belenéztem a kérdésekbe... Az igaz pl., hogy van egypár bunkó tanár, akik tényleg lenézőek, semmibe vesznek, de a másik részük meg, jól tanít és normálisak.


Ami miatt pár kritika éri a sulit, az legfőképp a szakközepes részleg.Na, az tényleg elég szar. Nem azt mondom, hogy a gimi elit,inkább közepes. Sokan nem tudnak elvonatkoztatni a gimitől, szakközéptől,magyarul egy kalap alá veszik (e miatt van elég megosztó híre a sulinak) Ég és föld a kettő röviden.


A média, ha jól emlékszem gimis képzés, tehát nem kell tartani tőle! :)

Amit még tudok tapasztalat alapján mesélni, hogy a négy évfolyamos képzésekből hamar ki lehet hullani. Ez nyekre , két tannyelvűre nem nagyon jellemző.


Hogy hányas átlagtól vesznek fel? Ez szerintem változó. Attól függ hányan , és milyen eredményű tanulók jelentkeznek.


Egyáltalán nem bántam meg, hogy régen a Budait választottam, szerettem odajárni, a társaság is tök rendben volt. Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az atlagom 7. Eb vegen 3, 4 volt

A fo tanzargyakbol igy voltam:

Tori:4

Angol:3

Irodalom:4

Nyelvtan:4

Matek:3

2014. szept. 12. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

En két eve járok erre a tagozatra. Nekem nagyon bejott, ugy gondolom aki rendesen tanul, azzal nincs baj.

Nagyon nagy kamu, hogy a gimi része nem kemény... En 4,8rol 4,3ra rontottam. Azert van sok bukás, mert nehez, es nem azert mert szar az iskola. En mindenképpen ajanlom!!

2014. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!