Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Marketingkommunikációt érdemes...

Marketingkommunikációt érdemes választani? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szerintetek főiskolán érdemes a marketingkommunikáció szakot választani?

Ha igen,akkor melyik az erre legalkalmasabb főiskola,és miért pont az?

Ha nem,akkor miért nem?

Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat!



2014. aug. 20. 17:41
 1/3 pokiloki ***** válasza:
Már a kérdésből nemet szeretnék neked mondani. Nem érsz el vele semmit sem , nem érdekes a szakma sem , nem keres olyan kiemelkedetten jól és maga a szak maximum egy marketing tanárnak jó szakiskolába (jobbik esetben). VAGYIS : NE MENNY RÁ ? MERT HA EL IS VÉGZED NEM TUSZ VELE ELHELYEZKEDNI VAGY MEGÉLNI BELŐLE RENDESEN
2014. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en mediät vegeztem,ott is volt marketingkomm. ,es nem erek vele sokat,protekcio kell az elhelyezkedeshez. Igaz többször lätom keresnek kimondottan marketingkomm,- os vegzettsegüeket akär egy kiadohoz,de mindenhol amit lättam tapasztalatot is värnak,csak hät pälyakezdökent hogy legyen,ez az ami bosszant. Ugyanakkor ha szerencsed van,felvesznek mert több helyen lättam hogy keresnek kimondottan marketingkomm - ost.
2014. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!