Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem első félév?

Egyetem első félév?

Figyelt kérdés
Arról szeretnék érdeklődni,ha elkezd valaki egy szakot első félév közben van lehetőség kiiratkozni? És ez jár valamilyen költséggel? Államilag támogatott félévről beszélünk.
2014. szept. 10. 15:46
 1/3 anonim válasza:
Nem jár, bármikor kiiratkozhatsz.
2014. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam valami ilyet,hogy a nem teljesített krediteket ki kell fizetni..erről tudsz valamit esetleg?
2014. szept. 10. 15:51
 3/3 anonim válasza:

Baromság, pontosabban lehet, hogy van ahol fizetni kell a nem teljesített kreditek után, de a nem fizetésnek is csak annyi a szankciója, hogy megszűnik a hallgatói jogviszonyod.

Nem kell semmin izgulnod!

A felsőoktatásról szóló 2005. évi CXXXIX. törvény szabályozza, hogy milyen esetekben és időpontokban szűnik meg a hallgatói jogviszony.

Ezek között van olyan, hogy a hallgató bejelenti, hogy megszünteti a hallgatói jogviszonyát, az a bejelentés napján megszűnik.

Ennyi a sztori!

2014. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!