Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Merre tovább? Mennyire érik...

Merre tovább? Mennyire érik meg ezek a szakok?

Figyelt kérdés

11-es vagyok a gimiben, biológia és matematika faktos, A tervként mindenképp élelmiszermérnök/esetleg biomérnök szeretnék lenni, de semmi információm nincs, hogy az egyetem után ezekkel mennyire tudok mgélni, elhelyezkedni, stb...

B tervem a biológia-angol szakos középiskolai tanár (mivel angolból és bioszból fogok emeltezni).



2014. szept. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Enni mindig fognak az emberek.
2014. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani neked, hogy itthon ha nem villamos-, gépész-, építőmérnök vagy programozó vagy, akkor nem fogsz tudni úgy megélni, hogy hitel nélkül vegyél házat. Ha rám hallgatsz tanulod azt, amit szeretsz, kimész pár évre melózni, közben spórolsz, mint az állat, hazajössz, veszel házat, kocsit, ami kell és az itthoni fizetésből vígan eléldegélsz.
2014. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A biomérnöki szak neve ne tévesszen meg, oda rengeteg kémia kell, legalábbis a BME-n. Sokkal közelebb van a vegyészmérnöki képzéshez mint a biológushoz! Oda minimum kémia és matek fakt.
2014. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!