Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van informatika szak az ELTE...

Van informatika szak az ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola És Gyakorló Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Még azt szeretném megkérdezni mellékesen, hogy miért pont GYAKORLÓ Ált. Isk. és Gimnázium?

2014. szept. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?A Radnótiba csak 4.-esek és 6.-osok jelentkezhetnek.Bár én nyolcadikos vagyok,de nekem tetszik a suli,ugy hogy lehet h betelefonálunk h van-e átvétel ilyesmi.
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Konkrétan olyan, hogy informatika szak nincsen, ahigy semmilyen más sem. Nem tagozatos iskola.

Azért gyakorló, mert ez az egyik suli ahova az ELTE-ről jönnek a leendőbeli tanárok kistanárkodni 1-2 hétre. Kell a diplomához a gyakorlótanítás. (Nem minden tanárhoz jönnek, csak a vezető-tanárokhoz

2014. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!