Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemek és főiskolák...

Formora kérdése:

Melyik egyetemek és főiskolák zártak be az elmúlt években? (Vagy fognak? )

Figyelt kérdés

Egy statisztikán dolgozunk ehhez kelle a bezárt (vagy hamarosan bezáró) főiskolák/egyetemek listája (vagy legalább egy pár amivel már össze lehet állítani valami táblázatfélét) de már ötletem sincs hol keressem őket!


És nem,a gugli nem a barátom mert gyakorlatilag semmi sincs rajta



2014. szept. 12. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A Corvinust elvileg meg fogják szüntetni, mert ami karok vannak, átrakják másik egyetemekhez, így nem lesz meg a 3 különálló kar, ami az egyetem fennállásának szükséges feltétele.
2014. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Corvinuson kívül nem tudok olyan egyetemről amit teljesen feloszlatnának, inkább csak egyes vidéki városokban lévő részintézmények zárhatnak be esetleg, ahol nincs elég hallgató. De hát persze ezeket nem lehet biztosan tudni, ezek pletykák, amik vagy így lesznek, vagy másképp.
2014. szept. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem a segítséget!
2014. szept. 13. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan az összes nagyobb budapesti egyetemet össze akarják gyúrni 1 nagyobb egyetemmé(ELTE, BME, SOTE, BCE..) a University of London mintájára, szóval ha úgy vesszük az összes megszűnik, de mégse, karként biztos megmarad a presztízsük, bce-nek közgázba, bme-nek műszakiba stb...


[link]

2014. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem semmi se lesz ebből, a Corvinust se szedik szét.
2014. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!