Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek mi a véleményetek a C...

Nektek mi a véleményetek a C tárgyakként megszerezhető úgymond "papírokról" mint pl pályázatíró?

Figyelt kérdés
Sokkal többet nem is tudok hírtelen mondani, de nekem van olyan ismerősöm, aki egyetem alatt megszerzett 2-3 ilyen oklevelet, ami nem végzettség, vagy szakma, de mégis valami plusz. Szerintetek érdemes az ilyet megcsinálni, érnek valamit pl a munkáltatóknál, vagy esetleg ezzel lehet külön munkát találni? Vagy ha nem akkoraz ilyen c tárgyaknak mi ételme van?
2014. szept. 14. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Pályázatot írni nem egy ilyen oklevél megszerzésével, hanem a munkahelyen fogsz megtanulni. Én már 8. éve ezzel foglalkozom, egyébként közgazdászként végeztem főiskolán, a szakirányom terület- és vidékfejlesztés volt, de ez max. háttértudást adott, pl. az EU intézményrendszer, jogrendszer megismerése. Szerintem egy ilyen papírnak nincs sok értelme, ha pályázatíró akarsz lenni, valamilyen pénzügyi, közgáz diplomát szerezz, és nem árt az erős angol nyelvtudás.
2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvastad e a kérdést. Nem akarok pályázatró lenni, de van egy ismerősöm, aki C tárgyakként csomó ilyen oklevelet összeszedett, hírtelen csak ez az egy jutott eszembe. És arra voltam kíváncsi ezeknek van e értelme, jövpre tervezem elkezdeni az egyetemet.
2014. szept. 16. 21:08
 3/4 anonim válasza:

Bocsi, kicsit félreolvastam a kérdést.

Sok tudást nyilván nem ad egy ilyen "C" tárgy, max. elméleti alapokat, de akkor válassz olyat, ami érdekel, vagy amivel szeretnél foglalkozni, hátrányod biztos nem lesz tőle. Egyébként frissen végzettként a munkáltató alapvetően megnézi, miből van diplomád, hol volták szakmai gyakorlaton, milyen a nyelvtudásod, ezekkel a C tárgyas papírokkal szerintem nem igazán foglalkoznak, később pedig a gyakorlati tapasztalat lesz a lényeg.

2014. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm
2014. szept. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!