Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szolnoki Verseghy Ferenc...

A Szolnoki Verseghy Ferenc Gimnáziumba hányas átlaggal és felvételi pontszámmal vesznek fel?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 4,5-ös átlaggal és kb. 75 pontos felvételivel már van esélyed.
2014. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,köszi:D
2014. szept. 20. 18:03
 3/8 anonim válasza:
Engem 4.6os átlaggal és 72 ponttal vettek fel :)
2014. szept. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy és hova jársz, előző?
2014. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
12.es és természetesen a Verseghybe :) arról szólt a kérdés
2014. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Verseghy-s vagyok és szerintem gondolkodj el más iskolákon is :) én jó tanuló voltam, ide akartam jönni kiskorom óta, de most h ide járok... idén nagyon elbántak velünk... rengetegen le akarják adni a faktot, többnyire a tanárok miatt :/ és nagyon sok gazdag gyerek jár ide, akit nem igazán érdekel a tanulás és csak húzza le az osztályt és csak azért jár ide mert "ez a nagymúltú Verseghy Ferenc Gimnázium".

Azt ajánlom gondold meg. A többi iskola sem jobb igazából, de ha a Verseghybe akarsz jönni egyedül talán a matek specet, a németet tudom ajánlani. :)

2014. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
jézusom. előző válaszolónak üzenem hogy jó nagy csicska lehetsz. én rengeteget tanulok szeretem az osztályt az össze tanárt is és nem csak a mateknak van értelme ez nagy tévhit. attól függ milyen beállítottságú vagy. engem 5 ös átlaggal és 68 ponttal vettek fel. attól függ a mostani felvételi mennyire lesz nehéz. attól függ a pontszám is. a miénk nagyon nehéz volt így elegendő volt a 68 is ahhoz hogy felvegyenek. sok sikert nem fogod megbánni. megköszönöd még egyszer a verseghynek (semmiképp se a vargát)
2015. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó válaszolónak! Kicsi csicska, én harmadik éve járok ide, te még az elsővel sem végeztél.... Kívánom, hogy eljuss idáig és megértsd miről beszéltem. De basszus gyere, látogass meg minket és kérdezz meg hányan adták le a faktot!! Vagy 10-nél biztos többen! Csak mert te olyan büszke vagy hogy 68 ponttal épp, hogy bejutottál, attól még nem biztos, hogy minden olyan szép és jó. Szerencsés vagy, hogy még nem szopattak meg annyira.. De remélem majd egy fontos érettségi tantárgyból kapsz egy nagyon rossz tanárt és majd hozzá sem tudsz kezdeni a feladathoz. És akkor majd csicskázhatsz engem, meg az iskolát és költheted külön tanárra a pénzt. És nagyok okoskodhatsz! Nem kell a Vargába menni az sem jobb, sőt ott tiszta protekció megy... De gondolja meg, ha tényleg a Verseghyt akarja, akkor Egészségere!

Te meg kedves csicskázó menj és tanulj tovább, nehogy a végén lesújtson a karma. ;)

2015. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!