Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xántus János gimnáziumba...

Xántus János gimnáziumba nehéz a szóbeli?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos, és majd a xántusba szeretnék járni:) aki ott tanult(t) az írna róla véleményt? Nagyon nehéz bekerülni? Ha behívnak szóbelire, akkor ott mit kérdeznek? Köszi:))

2014. szept. 14. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
szia:)) én most vagyok gólya, kitűnő átlaggal mentem és 64 pontos központival (a mateknál nagyon izgultam és elrontottam) a szóbeli meglepően könnyű volt, végig rólad kérdeztek, szeretsz e színházba járni, mit csinálsz a szabadidődben és tőlem még azt is megkérdezték hogy miért kellene felvenniük engem..szóval ha jók a jegyeid (nem muszáj kitűnőnek lenned) és írsz egy legalább 60 pontos központit és a szóbelin jól szerepelsz biztos benn vagy:) ha szeretnél írj privátban kérdéseket a suliról:)
2014. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A Xantusba nagyon könnyű bekerülni, szinte mindenkit felvesznek. Egyik ismerősömet 18 pontos matekkal is simán felvették. A szóbeli nagyon könnyű, ha nem néma csendben ülsz akkor megvan a max pont.
2014. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh megnyugodtam 😅 köszi a válaszokat:))
2014. szept. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!