Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK mérnökinfo, vagy...

BME-VIK mérnökinfo, vagy Corvinus gazdaságinformatikus?

Figyelt kérdés

Pro és kontra? Melyik "ér" többet? Melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni? Külföldi lehetőségek? bármi jöhet.

kicsit továbbmenve mérnökinfon médiainformatika szakirány, corvinuson e-business szakirány tetszene...


2010. jan. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

egyértelműen a mérnök informatikus a nyerő


a bme magyaro. legjobb intézménye

az a diploma 40 év múlva is diploma!


biztos megélhetés stb.

2010. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nem egy bme-s írta az előzőt? :D Én is az vagyok, ne halgass ránk, megrögzött corvinus ellenesek vagyunk :D


A mérnökinfo sokat ér amúgy, lesz munkád, stb, de elvégezni is nehéz (nem, nem csak a butáknak). A másikról azt se tudom mi, szóval hasonlítani nem tudom.

2010. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Corvinus GTK-s vagyok (pénzügy és számvitel), de ennek ellenére mindneképp a BME-t javaslom ha infót akarsz tanulni. Nálunk a gazdinfóval sztem az a baj, hogy az se nem közgazdász, de nem informatikus, max. állami gazdasági szervezetekhez mehetsz rendszergazdának vagy ilyesmi, meghát van ott néhány arc, akiket nem teljesen értek értek, hogy hogyan vették fel őket. De ebből a szempontból valószínűleg BME sem sokkal jobb:D


És persze hivatalból nem szertjük egymást a műegyetemistákkal, de azért én BME-re szavazok :). Gondolom ők is Corvinust mondanak, ha közgáz érdekel valakit.

2010. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
én is bme-s vagyok, és én is a bme-t mondom, és én se szeretem a corvinust
2010. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A BME-n vért fogsz pisálni, de ha érdeklődő vagy és megvan benned a mérnöki szellem csírája akkor tudod hol a helyed!


egyébként a hozzáállás nagyon rossz. Nem a pénz miatt tanul az ember. (az egy másik dolog hogy itt leszel a legjobb helyen mert egy mérnökinfós sose fog éhenhalni)


u.i: médiainformatika mint szakirány nem nehéz, de mire eljutsz odáig sok víz lefolyik a dunán.

2010. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BME mérnökinfó többet ér. Viszont amint írták páran, nehéz. Tehát ha nincs érzéked hozzá, akkor felejtős.
2010. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!