Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment szak mellett megéri elvégezni egy Gazdaságinformatikus szakot is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most leszek másodéves Gazdálkodás és menedzsment szakos hallgató. Gondolkodom rajta, hogy majd elvégezzem ez mellett a Gazdaságinformatikus szakot is, mert ez a másik olyan képzési ág, ami mindig is érdekelt. Sok helyen olvastam, hogy előbb az informatikai képzést érdemes elvégezni, és utána másoddiplomaként a gazdaságit, de ugye esetemben ez már nem lehetséges, meg igazából ha előröl kezdeném, akkor is ezt a szakot választanám, mert nagyon szeretem, de egyszerűen nem hagy nyugodni, hogy a Gazdaságinformatikusit is elvégezzem. Szerintetek érdemes belevágni, és ha igen, akkor hogy, mikor stb? Esetleg van valakinek tapasztalata, hogy a két szak mennyire fér meg egymás mellett, mennyire nehezen tanulhatóak egyszerre, illetve esetlegesen milyen tárgyakat fogadnak el a Gazdaságinformatikusin belül, amiket én már a Gazdálkodás és menedzsment szakon megcsináltam?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


20/L


2011. júl. 22. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most pont ugyanígy vagyok. Sajnálom, hogy ilyen sok év után sem jött erre egy válasz sem. :(
2021. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!