Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyet értetek-e azzal, hogy...

Egyet értetek-e azzal, hogy érettségihez kötelezővé tették az önkéntes munkát?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én nem, és örülök is hogy nekem nem kellet.
2014. szept. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem.Nagyon bánom,hogy rosszkor születtem,rossz helyen,s nem tudok tenni ez ügyben,hogy ezt mocskos kormányt elsöpörjem a süllyesztőbe.Minden törvényt azért hoznak,hogy megutáltassanak az emberrel mindent,s a legnagyobb baj,hogy ezt eltűrjük,s valaki ezzel még egyet is ért...
2015. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja...Nem is beszélve arról,hogy most már tizenkettedikben nem is lehet önkénteskedni.
2015. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, még pedig azért, mert így pl középiskolásan el lehet jutni dolgozni oviba, akár általános iskolába is, a tűzoltósághoz stb stb stb magyarul egy középiskolás diák több helyen is kipróbálhatja magát, és van olyan ismerősöm, akinek ez segített a pályaválasztásban.
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 azt ugye tudod, hogy azért nem lehet, mert érettségiig kell megcsinálni, és tizenkettedik utolsó félévében meg már túl sok lenne, ha normálisan akarsz érettségizni? Meg amúgy előtte van az embernek kb 3-4 éve, attól függ, hogy nyekre megy-e vagy nem. Érdekes, én az első fél év alatt meg tudtam csinálni, és azóta is csak növekszik a szám...
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Oké, én ezt értem, ezzel nincs is gond, én is szívesen mentem a tűzoltósághoz. De könyörgöm ne írják már ezt elő nekem, mert különben nem lesz érettségim.
2017. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, s valahogy régebben is boldogultak az emberek önkéntes munka nélkül, ezzel csak megutáltatják az emberrel a munkát, sokkal jobb lenne inkább a motiváció, mint a sportnál, azzal, hogy kötelezővé teszik a mindennapos testnevelést, még azzal is megutáltatják, aki esetleg szeretné, talán jobb lenne előadásokat tartani, hogy milyen fontos a mozgás, az értelmes ember úgyis észbe kap, aki meg tojik bele, azzal nem lehet mit tenni, de ezzel, hogy kötelező minden, a normálisabbik kedve is elmegy mindentől, engem ez zavar. Vagy akkor járhatna valami kis plusz érte, nem sok, de egy pár pont.
2017. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!