Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Spanyol érettségi közép vagy...

Spanyol érettségi közép vagy emelt szinten érné meg inkább?

Figyelt kérdés
Szeretnék spanyolból érettségizni, de nem tudom melyik szinten érné meg inkább. Régen másfél évig éltem ott, középszintű írásbelim is meglett végre, de az emelt szinttől kicsit tartok, hogy nehéz lenne, mert tanulni meg nem nagyon akarok rá, lesz elég bajom a többivel.Középszint könnyen mene, de az nem sok pontot jelent, plusz mások szerint is csak az emelt szintet kellene számításba vennem. Szerintetek nem baj, ha csak középszintet csinálnám meg, vagy ha az írásbeli nyelvvizsgát már megcsináltam, nem lehet gond az emelt szintű érettségivel sem?
2014. szept. 18. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova karsz menni tovább tanulni. Ha emeltezel, 50 plusz pontot kapsz, a nyelvvizsgáért a 28-at viszont nem számolják be. Ha írsz egy erős középszintűt, akkor amellé beszámolják a nyelvvizsgát 28 pontnak, tehát olyan sokat végül is nem veszítesz vele, meg gondolom a százalékok is számítanak.
2014. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!