Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez elég lenne a Fazekasba?...

Ez elég lenne a Fazekasba? (Budapest)

Figyelt kérdés
Most vagyok 7. osztályos, eddig kitűnő voltam, a matek nagy erősségem, több országos döntőn is voltam (pl. Zrínyi). Emellett a történelem és a kémia is érdekel. Mit kéne még csinálnom, hogy átvegyenek a spec. matekos osztályba. Nagyon nehéz?
2014. szept. 18. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! Én is hetedikes vagyok, már voltam megyei, országos dobogós és első is! Engem a kémia, fizika és a töri érdekel, és már hatodik óta a fazekasba akarok menni! Eddig mindig kitűnő voltam. És a c-t, vagyis a spec. matekot nézegettem. Te szent ég. Mintha én írtam volna ki. Amúgy nem nehéz, már olvasgattam a szóbelijüket. Szerintem semmi más nem kell, csak kitartóan tanulj, és sok sikert a felvételihez!
2014. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!