Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy ELTE Tanárképzős írna...

Egy ELTE Tanárképzős írna nekem? Matematika, info, biosz szakos érdekelne főleg.

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy segítőkész tanárnak készülő egyénre, aki elmondja hogy néz ki az órarendje, pontosan milyen órái vannak, milyen nehezek. Ha te nem tartozol ide, de van eltés matek-, info-, vagy biosztanárnak készülő ismerősöd, akkor az ő nevének is elképesztően örülnék. Írj üzenetben gyakorin. Köszönöm szépen!

2014. szept. 20. 12:18
 1/2 anonim válasza:
Én is örülnék, ha valaki írna nekem, és elmondaná, hogy milyen az iskola, a tanárok, milyen nehéz a suli, stb... Engem is ugyanezek a szakok érdekelnének.
2016. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szakos(?)
2017. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!