Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi évében hogyan...

Az érettségi évében hogyan lehet megtervezni a nyári szünetet?

Figyelt kérdés
2015 ben fogok érettségizni. Addig értem a dolgokat, hogy júniusban befejeződik a dolog, de utána hogyan van ? Hogy működik a dolog, mennyire fontos, hogy itthon legyen az ember júliusban és augusztusban ? Illetve mi az az időpont amikor már kezdődik az egyetem, már ne menjek sehova se ?

2014. szept. 21. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hát mi leginkább csak buliztunk
2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy az egyetem szeptember 2.3. hetében kezdődik de előtte gólyatábor van meg egy csomó közösségi dolog
2014. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, hogyha érettségi után elutazom, akkor előfordulhat-e, hogy hirtelen valami "baj" van behívnak. Esetleg ha nem vesznek fel, akkor tudok-e intézkedni távolról ?
2014. szept. 21. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek fel (kivéve, ha valóban elszámolták a pontjaidat), akkor se közelről-se távolról nem fogsz tudni intézkedni. Július vége felé hirdetnek pontot az egyetemekre, addig nincs komolyabban dolgod. Utána augusztusban kezdenek besűrűsödni a dolgok, ha kolit kell intézned például. Szeptember közepén szokott kezdődni az egyetem, de sok helyen már szeptember elején van regisztrációs hét, amin már jó ha bent vagy. De mindenről időben szólni fognak.


Végiggondolva, olyan sok dolgod szeptemberig nem lesz, hogy ne tudnál elutazni még augusztusban is.

2014. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!