Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. os vagyok és nem nagyon...

8. os vagyok és nem nagyon tudom melyik lenne a nekem való iskola. Tudtok nekem segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elsőnek mindenképp a Károlyit jelölöm meg (spanyol kéttannyelvű), ha tudnátok véleményt írni róla az jó lenne. A kérdés az , hogy mit jelöljek meg másodiknak, harmadiknak stb. Felsőben végig kitűnő voltam és olyan középkategóriás gimit keresek ahova úgyis felvesznek ha nem 85 pontos felvételit írok. ( a metró közelség is szempont)

a hasznos válaszolóknak megy a zöld mancs..



2014. szept. 21. 13:15
 1/3 anonim válasza:
0%
GYAKORIKERDESEK amit máshol nem mertél....itt megkérdezheted.
2014. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nessiex69 válasza:

Általános iskolás osztálytársam Károlyiba jár, én meg 'mellé' a Trefortba. Olyan nagyon sok mindent nem tudok róla, elvileg azért elég erős iskola, kell tanulni. Ha rendesen tanulsz a 'nulladik' évben akkor már két év után egész jól tudod beszélni a nyelvet szerintem - legalábbis barátnőm most így a harmadik évet kezdve szépen beszél. Társaságról nem sokat tudok, elég vegyes ha jól tudom a fiú-lány felhozatal, barátnőm jól érzi magát ott. :)

Gondolom szeretnél ráfeküdni a nyelvekre ha a Károlyi a fő kiszemelt, ajánlanám még esetleg a Kölcsey-t. Szintén barátnőm jár oda, bár francia kéttanos van ott csak ha jól tudom(nem tudom hogy mindenképpen spanyolt szeretnél-e tanulni), elég erős az is, pontosan így hirtelen nem tudom hol van, de a 3as metróról az Arany János utcánál kell leszállni és onnan még trolli(ha jól emlékszem).

Mindenesetre biztosítéknak tegyél be leghátulra valami szakközép iskolát! Nem tudom milyen általánosba jártál, de volt olyan ember aki amúgy szinte teljesen kitünű volt mert könnyű volt az iskola, és például én matekból kettes voltam, ő ötös, és alig írt pár ponttal jobb felvételit mint én... Szóval biztosítéknak tényleg tegyél be hátra valami sulit ami nem olyan gáz, de biztos felvesznek(ha ha kitűnő voltál azért az dob amikor nézik az eredményeidet, még akkor is ha rossz lesz a felvételid, szóval azért nem muszáj a legrosszabb iskolát, csak valami gyengébbet), mert hidd el jobb azért mintha valami gyűjtő suliba kellene menned.

Sok szerencsét a felvételihez(bár még messze van)! :)

2014. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nővérem oda jár és konkrétan isteníti. Rengeteg program, van elvárás, de életük is van (el tudnak járni bulizni, stb) cserediák program, jó közösség, tabárok se rosszak, és van suli rádió ami abszolút 5*. Ha kiváncsi vagy még, irj privive;)
2014. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!