Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb a Fizika szak...

Hol a legjobb a Fizika szak annak, aki a téma megértésére vágyik? Gondolom említésre se méltó, hogy nem releváns a későbbi elhelyezkedés :D

Figyelt kérdés
Ebben a félévben passziváltattam, előtte egy évig hallgattam más szakon. Elkezdett vonzani a téma, és megfordult a fejemben, hogy egyetemi oktatásban gondolkozzak. (mellékkérdés: levelező mennyire opció?)

2014. szept. 22. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ELTE.
2014. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem van fizikás ismerősöm és azt mondja hogy nem valami izgalmas
2014. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ELTE fizika illetve fizikus képzése nagyon jó, persze, ha bent akarsz maradni az egyetemen, akkor a BSc és MSc után PhD következik. Fontos, hogy minél hamarabb keress egy jó témavezetőt és kezdj el kutatni, hogy minél hamarabb legyenek publikációid. Persze angolul nagyon tudjál, legyél erős matekban és valószínűleg a programozás sem árt.
2014. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!