Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közép iskola, melyik Gimi még?

Közép iskola, melyik Gimi még?

Figyelt kérdés

Tavaly 4,78 átlagom volt(14L) elötte is mindig 4,6-4,9 átlagaim voltak.Olyan gimnáziumot keresek ami nem kegyetlenül erős(Pl:Fazekas) Tudnátok nekem sorolni Budapestieket? Eddig ezeket néztem : Kölcsey Ferenc G.(Bp)

Madách Imre G.Véleménnyel ha lehet :D Nagyon nehéz ebbe a 2 bekerülni az átlagommal ?


2014. szept. 26. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással valami kisegítőt, az átlagodtól függetlenül.
2014. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Veres Pálné, József Attila, Szinyei, Szent László, aztán lejjebb van a Móricz, II. Rákóczi pl. És egy jó központi felvételi sokat nyom a pontszámodon.

A Fazekasba és az első 5-be a rangsorban nincs esélyed. De nem is kell oda menned, ezek is nagyon jó iskolák és az átlagod se rossz. Az elsőnek abban igaza van, hogy a középiskola egybe írandó. :)

2014. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A budapesti meg kicsivel... többek között.
2014. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első ..Telefonról írok és direkdt DIREKT vigyáztam az ékezetekre nehogy beszoljon valaki hogy ,még ékezet sincs.Sajnálom nem figyeltem a helyesírásra röviden és gyorsan leirtam a lényeget főleg úgy hogy, többször átírtam..
2014. szept. 26. 15:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi egyébként a választ ,ÉS igen tudom hogy , a ki egybe irandó a budapesti mivel melléknév meg kicsivel.Elhibáztam sajnálom.De szerintem a lényeget így is megértettétek és nem kell állandóan másba belekötni ,persze megint más ha megjegyzed az észrevételedet az írásommal kapcsolatosan és más ha leoltasz érte..
2014. szept. 26. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kell ezen lovagolni, ezért sem írtam már a budapestit sem. Engem is zavar a rossz helyesírás, de a többi azért rendben volt, nem gondoltam, hogy általában rossz lenne nálad.
2014. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A többi rendben volt? Na és a vesszők totális hiánya?
2014. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem érted, hogy telefonról írta? :)
2014. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!