Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen önköltséges képzési...

Egyetemen önköltséges képzési formában vagyok, és úgy adódott, hogy szeretném majd megszüntetni a hallgatói jogviszonyomat még jelen féléven belül. Meddig tehetem ezt meg anélkül, hogy a tandíjat felszámítanák? Van ennek határideje dátumilag?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy egyetemenként eltérő, de szerintem ha már elkezdted, akkor be is kell fizetni.
2014. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezd meg ott, ahová jársz.
2014. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszadó: Úgy hallottam ismerősöktől, november valahányadikáig lehet módosítani anélkül, hogy a képzési költséget meg kellene fizetnem, egyébként biztosan létezhet erre egy pontos központi dátum, de sem TO-n nem tudták megmondani, sem neten nem találom sajna. :)


2. válaszadó: Kérdeztem, de sajnos nem tudtak ezzel kapcsolatosan pontos tájékoztatást adni.

2014. szept. 29. 03:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor elkezded onnantól ketyeg a pénz (a félév első napjától), és tudtommal nincsen résztandíj (napokra lebontva), azaz egyben kell kiperkálni az összeget az adott félévére ilyen esetben, függetlenül attól, hogy 1 napot jártál, vagy 15 napot.

(2 barátomnak volt ilyen, és velük volt a fenti eset)


Valamilyen méltányossági beadványt lehet a dékánnak írni, és csökkenthetik az összeget, de az utólagosan küldik ki, miután te befizetted az összeget.

2014. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!