Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akire...

Van itt olyan anyuka, akire igaz az a mondás, hogy meglátszik a babán ha ö megüti, megégeti, stb. magát terhessége alatt? Ha igen mitöl, és milyen formában 'van jelen' a picin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Én télen voltam terhes, kétszer megégettem magam a kandallóval... a jobb kézfejemet, nagyon megdícsért a doki. a babám kezén semmi sem látszik. a jobb belső combján van egy halványbarna folt, de sztem semmi köze hozzá.
2009. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a jobb lábamon van egy halvány májfolt, állítólag azért, mert amikor anyukám velem volt terhes folyton viszketett neki, ő meg állandóan vakargatta.

Nem tudom van e összefüggés, de elképzelhető.

2009. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
az első vagyok. most jutott eszembe, h a 'szeméremdombom' jobb oldalán, a hasam alatt volt egy gyulladt kis csomó, ilyen szőrtűszö gyulladás szerűség, nagyon fájt végig, a szülés után elmúlt. lehet valami köze?
2009. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam már élő példákat, de nálam hálistennek nem lett semmi. Én egyszer picit megégettem magam , sőt el is estem és beütöttem magam, de a picin semmi folt nincs.
2009. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Én megégettem a pocimat terhesség alatt, vasalóval, és a kisfiam a hasán egy háromszög alakú folttal született. Nem állítom, hogy a kettőnek van köze egymáshoz, de tény, hogy így van!
2009. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kiváncsi leszek...én is a pocim égettem meg,3 hólyag lett egymás mellett. Még 2 hónap és kiderül! =)
2009. máj. 24. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!