Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi középiskoláso! Hova...

Szegedi középiskoláso! Hova jársz? Hanyadikos vagy? Nehéz volt oda bejutni (felvételi). Milyen ott az oktatás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Piárba járok. 10.- es vagyok. Mivel én 6+6-osba jöttem nem volt nehéz. Az oktatás alapjába véve elég jó... Persze itt is vannak hülye tanárok, de nem ez a jellemző. Az iskola felszereltsége tényleg nagyon jó. Úgy tudom az iskola épülete Szegeden a legújabb iskolaépület.

A legnagyobb gáz, hogy nem koedukált, és a karolinás csajokkal havonta csak 1 közös program van, már ha lesz tesóosztályotok (mi idén ismertük meg őket és eddig csak 1 közös programunk volt):S.

2010. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ott milyen szakok vannak? Te mire jársz? A Piarista az ugye a Tesco mögötti suli?
2010. jan. 22. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesi meg általános szak van. Én általánosra járok. Sztem nagyon jó suli. Jaja a Tesco mögötti suli:D
2010. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Vedresbe jártam, építész tagozatra. Nagyon gáz suli, alig vártam, hogy elballagjak.
2010. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!