Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy az én...

VálaszolóVálasza kérdése:

Miért van az, hogy az én iskolámban ennyire utálatosak a tanárok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves vagyok és van egy barátnőm, aki szintén 15 éves. Komoly kapcsolatunk van, 5 éve vagyunk együtt, szóval nem csak messziről nézzük egymást.. Szóval az van, hogy a tanártok mindent csinálnak nekünk, csak jót nem. Először is: Szülői értekezleten arról győzködik a barátnőm szüleit, hogy szakitson velem, mert nem vagyok rá jó hatással, meg fiatal még a szerelemhez ( Főleg, hogy minden bizonyitványom szinjeles...). A szüleink jóban vannak, és mi is a másik szüleivel, nagyon sokat vagyok ott, úgyhogy kedvelnek, csak azért már nagyon idegesitő. Azután akármilyen órán ülünk, nem engedik, van egy ülésrend, mindenki el van ülve és csak engem ültetnek vissza a helyemre, a többiek meg nem érdeklik. Csak pár órán tudunk ülni, ott ahol a tanitók normálisak. Oké, de jönnek a szünetek. Ha odamennék hozzá, az öreg .... néni (65) éves, mindig elküld onnan, hogy menyjek a fiúkhoz stb. Úgy képzeljétek el, hogy én az osztály egyik felében, ő a másikban. A legroszabb, hogy szinte hozzá sem érhetek, csak ráhajtotta a fejét a vállamra és már bejöttek osztozni a tanitók, vagy amikor átöleltem... A legjobb az volt, amikor az 5. évfordulón kapott tőlem egy karkötöt, amibe bele volt vésve a neve, ezen meghatódott és megcsókolt, erre küldtek a szüleinknek egy olyan megrovót, ahol alá kellet irni a következőt: ..... diákot megrovóban részesitem, mivel: CSÓKOLÓZOTT AZ ÓRÁN... Szerencsére visszajött az osztfőnk (28 éves férfi) akinek barátnője van, ő megért minket, mindig osztozik a tanitókkal, hogy miért kell minket ennyire csesztetni, de azért még akad pár, aki nem birja abbahagyni. Mellesleg nem csak minket, minden párral ezt csinálják
2014. okt. 2. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, és teljesen megértem, hogy bosszant és elkeserít ez a viselkedés a tanáraidtól. Rossz módszerekkel, magyarázat nélkül, de valószínűleg jót akarnak. Azt szeretnék, hogy mindketten szocializálódjatok, ne zárkózzatok be a saját, kettőtök világába, másrészről pedig szeretnék, ha már fiatalon a fejetekbe vésődne, hogy az iskola munkahely, nem pedig a szerelem melegágya. A munkahelyeden sem fogsz csókolózni és ölelkezni, iskolában sem szabad. Tudom, az emberek vágyik rá és egy-két lopott csók ne fájjon, de mondom, ez a ti érdeketek. A megrovás nem volt fair, sem az, amit a szülőin mondtak.

Tartsátok magatokat a szabályokhoz, szeressétek egymást iskola után, le fognak idővel szállni rólatok. Nehezen képzelik el, hogy ennek a kapcsolatnak van jövője, hisz nagyon fiatalok vagytok, de idővel meg fognak ezzel barátkozni, persze akkor se csókolózzatok előttük. :) Sok sikert kívánok, ne bosszankodj túl sokat ezen.

2014. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
15 évesen 5.évforduló? :O az komoly...
2014. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!