Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy javítsak a pontjaimon?

Hogy javítsak a pontjaimon?

Figyelt kérdés

Tavasszal újra érettségiznék, felvételizni szeretnék egy igen magas pontszámú szakra. Kb. 70 pont hiányzik.


Érettségi vizsgakövetelmények: biológia, magyar nyelv és irodalom, történelem.


2005-ben érettségiztem, biológiából viszont nem, nem is tudom, hogyan tudnék nekikezdeni..

Jó eredményű emelt magyar és középszintű történelem érettségivel meg tudnám szerezni azt a 70 pont különbözetet?


Köszönöm annak, aki segít!


2014. okt. 3. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A 45% fölötti emeltért eleve kapsz 50 pluszpontot. Nyelvvizsgával hogy állsz? Abból is összejöhet 28, és azt eleve érdemes letenni. Ha valaki nem kifejezetten nyelvi antitalentum, akkor elég könnyű megszerezni a középfokút.
2014. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Németből van egy középfokú nyelvvizsgám. Az angolon is gondolkodtam, de nagyon rá kellene feküdnöm, egy ideje nem volt rá szükségem.

2014. okt. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!