Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezik idén a Hunfalvy...

Ki jelentkezik idén a Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépbe? Aki már oda jár írna róla?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyenek a tanárok, a közösség stb.:D Erős suli?

2014. okt. 3. 15:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
én most vagyok nulladikos, szóval túl sok mindent nem tudok elmondani a tanárokról, viszont a felvételiről szinte mindent:) ha gondolod írj:3
2014. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Hát, mivel az ország ötödik szakközépiskolája, ezért nyilván erős. xD

Amúgy én odajárok, most vagyok kilencedikes japán szakon és nagyon szeretem. ^^ A tanulást leszámítva, mert az rohadt kemény...

A közösség is nagyon jó. Nem tudom, honnan veszik egyesek, hogy szar a közösség, mert tényleg jó.

A másik dolog, hogy millió lépcső van. ><


Ha még érdekel valami, nyugodtan írj. :)

2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hat szerintem osztalyfuggo milyen a kozosseg..en peldaul nem szeretek idejarni:( Most kezdtem es nagyon kemeny nekem.. A tanarok 80%-a szerintem jo,eleg magasak a kovetelesek:) ha van kerdesed nyugodtan irj:)
2014. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én oda készülök, japánra. :)
2014. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jang Aly válasza:
Én első helyen a japán tagozatot jelölöm meg,viszont több tagozatot is befogok jelölni.:)
2015. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én oda csak japánra jelentkezem. :*
2015. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én jelentkezek most oda angolra:)
2015. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is oda jelentkeztem orosz tagozatra és fel is vettek, titeket behvítak?
2015. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as... Bendegúz? O.o
2015. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 10. vagyok ideiglenesen, japán-angol szakon, de csak 2-nak jelöltem, majd kiderül, hova jutok. :)
2015. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!