Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a váci...

Van esélyem bekerülni a váci Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközép Iskola Cukrász tanfolyamára?

Figyelt kérdés

Tanulmányi átlagok év végén:

5.osztály: 3,8

6.osztály: 3,9

7.osztály: 3,7

8.osztály: 4,25 (eddig)


2014. okt. 9. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a sulit, de általában ez az átlag elég egy vendéglátóiparihoz. (Bár nem vagyok biztos benne)
2014. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez szakiskola?
2014. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed
2014. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan rá.
2014. okt. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! Elfogadok további információkat is azoktól akik otthon vannak ezen a téren!!! :D
2014. okt. 12. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló vagyok. Figyu, a véleményem szerint egy sokkal jobb iskolába is felvennének :)) HA ennél a szaknál akarnál elhelyezkedni, van ennél jobb suli is.. :D
2014. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Engem csak az érettségi érdekel mivel utána a Színház és Filmművészeti Egyetem operett-musical szakán szeretnék hallgató lenni.... Csak ezzel az átlaggal nem merek a Váci Madách Imre Gimnázium Humán tagozatára jelentkezni pedig ez a vágyam.... Mi a véleményed kedves 1. válaszoló??? :D
2014. okt. 15. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban felvételiztem, ide már a felvételi elbeszélésnél mondták, hogy tárt karokkal várnak. Madáchba (szintén töri tagozatra) nem vettek fel, hasonló átlagom volt mint most neked.
2015. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!