Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerben a Neumann indít most...

Egerben a Neumann indít most Humán tagozatot? Ha igen, mennyire jó ez?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az oldalán nem tüntette fel, és nem értem, hogy azért, mert nem lesz, vagy mert nem lényeges.

2014. okt. 13. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a többi induló tagozat oda van írva, akkor nem indul.

Hogy mennyire jó? Hát, csak akkor ajánlom, ha mindenképpen jogász akarsz lenni. Több lehetőséget nem nagyon látok benne... Inkább válassz egy nyelv vagy infó tagozatot, ezek nem annyira igényelnek különösebb tehetséget (szeritem), mint. pl. egy matek-fizika tag.

Egyébként a Szilágyiban indul :)

Egy humán tagozatos.

2014. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Valószínűnek tartom még a Dobót, a Szilágyitól nagyon messze lakom. (Csebokszári (nemtudom h kell írni xD))
2014. okt. 16. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát én speciel 35 km-ről járok be a Szilágyiba, de te tudod... :'D Szerintem kár lenne emiatt esélyt sem adni neki.. 15-20 perc busszal. Inkább 15.
2014. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!