Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetem jobb? ELTE-IK,...

Melyik egyetem jobb? ELTE-IK, vagy OE-NIK?

Figyelt kérdés
Tudom hogy két különböző szakról van szó, de hol szerezhető meg több tudás? Hol tanítanak hardveresebb dolgokat is?

2014. szept. 6. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

ELTE IK-n semmi hardveres dolog nincs. (Illetve talán ahhoz közeli a számítógépes hálózatok tárgyból az ilyen-olyan kódolások, de ennyi.)


Mint hely viszont szerintem jobb.

2014. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IK-s vagyok, és a kötelező tárgyak közt valóban nincs hardveres, de ha jól tudom, elég sok plusz tárgy van, és tuti van olyan, ahol a driverek is szerepelnek.
2014. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

A legtöbb specit megcsináltam, de 5 év alatt egy ilyen tárggyal sem találkoztam, még az MSc-n sem.

2014. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ELTE informatikai kara nagyon jó, de főként a programtervezés területén. Ha hardveres dolgokban szeretnél jobban elmerülni, akkor a BMGE-VIK a csúcs. Az ELTE és a BMGE egymás mellett van fizikailag a Gellért-hegytől délre a Dunaparton, így az áthallgatások nagyon könnyen megoldhatók bármelyik irányból.
2014. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És a BMGE-VIK nél már csak a BME-VIK a jobb? lol


Amúgy köszönöm a választ!

2014. szept. 7. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a BME a legjobb. A BME-s diplomának van a legtöbb értéke. Viszont, ha a két fenti kettő közül akarsz választani, akkor mindenképpen ELTE.


[link]

[link]

[link]

2016. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül nem sikerült leérettségiznem. De reménykedem benne, hogy egyszer felvesznek majd valamelyik szakra.
2017. szept. 15. 23:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de az új válaszra reagálva:

Hogy érted, hogy nem sikerült leérettségizni? Konkrétan megbuktál rajta, vagy csak szimplán nem lett elég pontod?

Ha az előbbi, akkor inkább ne gondolkozz ezekben a szakokban, mert ha az érettségi anyaga nem ment ennyi idő alatt, akkor 1 félév bármilyen tárgy ahol az érettségi többszörösét kell tudnod vizsgán méginkább nem fog sikerülni.

Ha csak nem lett elég pontod, akkor nincs gáz. Szépen feküdj rá arra ami nem ment, és nyomd ami a csövön kifér, érettségizz le újra, hogy legyen elég pontod és probáld meg. 1 félév alatt úgy is rájössz majd, hogy bírod vagy sem.

2017. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!