Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti azt az egyetemen a...

Megteheti azt az egyetemen a tanár, hogy ZH-án más óra anyagát kérdezi?

Figyelt kérdés

Úgy értem van egy tárgy amit reggel és este is lead. Én az estire vettem fel, ahol nem adott le mindent, amíg a reggelin igen. És az estisektől a reggeli anyagot kérte számon. (Mind a kettő nappalis óra, csak ketté szedte a szakot)

Megteheti? Emiatt nem lesz meg a ZH-ám.


2014. okt. 14. 00:06
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt megteheti, hogy elvárja, hogy mind a két óra anyagát tudjuk? Holott én az estit vettem fel, nem pedig mind kettőt. (Nem is lehet)
2014. okt. 14. 00:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez ugyanaz a tantargy,elvileg ugyanaz az anyag es ga van konyv is akkor megteheti..
2014. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A könyvet ő maga mondta, hogy ne vegyük meg és hogy elég az amit lead.eg azt mondta hogy gyakorlás képp elkérhetjük a reggelis anyagot, de ugyan azokat a feladatokat adja le csak más számokkal. Mivel én értettem az este leadott anyagot így nem kértem el a reggelit (ahogy rajtam kívűl sokan mások is). Mint utólag kiderült, nem ugyan azt adta le a reggeliseknek, mert nekik + anyagot is adatt le, amit tőlük nem, csak tőlünk kért számon
2014. okt. 14. 00:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem ugyan azt az anyagot adta le a reggeliseknek mint az estiseknek.
2014. okt. 14. 00:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Holott ugyanazt az anyagot kellett volna leadnia.
2014. okt. 14. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen dolgokkal együtt kell élni. Ilyenek miatt soha nem fogják felelősségre vonni, ezt nem tudod elérni. Nálunk olyan volt már, hogy tudták az előadóról a tanárok, hogy problémás, mert sokan reklamáltak már rá. Így ha esetleg majd olyan lesz a helyzet, akkor nem hosszabbítják majd meg a szerződését. Esetleg. Szóval elméletileg emiatt talán mégis megéri reklamálni, de csak hosszú távon. Hiába mondasz vagy mondtok bármit, ezt a ZH-t már nem fogjátok újraírni vagy nem fogják ezt figyelembe venni.


Egyébként nekem is voltak hasonló problémáim, az ilyenekre az a legjobb megoldás, hogy ha tudsz, akkor mindkét csoport órájára be kell menni. Vagy ha több tanár is tart órát (általában gyakorlatot), akkor mindkét tanárhoz be kell járni. Vagy legalább tudakozódni a csoporttársaktól, hogy náluk mi volt.

2014. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nappalin leadta egyáltalán az anyagot? Nem fog két tantervet készíteni. Gyanítom, hogy itt is a felét leadta, a többit meg rábízta a tanulókra, hogy sajátítsák el otthon.

Viszont, ha tudod, hogy ténylegesen mást ad le nappal, miért nem kérted el a jegyzeteket valakitől?


Egyébként megteheti. Az anyagból bármit kérdezhet.

2014. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utólag derült ki, hogy más anyagot adott le a tanár. /ZH után oda ment az egyik diák, hogy mégis mi volt ez a feladat mire nagy lazán ezt mondta: Jah, hát a reggeliseknek leadtam/
2014. okt. 14. 20:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a "gyanítom a felét leadta..." szöveg pont hogy nem lehetséges mivel könyvet nem kellett megvennünk, ajánlott olvasmányt nem adott, így csak az órai anyag maradt.
2014. okt. 14. 20:38
 10/10 A kérdező kommentje:
De mindegy, ezek szerint ez van, ezt kell szeretni. Majd pót zh-ra benyakalom a reggeli anyagot is.
2014. okt. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!