Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházán a Krúdyba milyen...

Nyíregyházán a Krúdyba milyen a közösség és a tanárok?

Figyelt kérdés
Milyenek az osztálytársak és a tanárok? Csak azért kérdem mert oda szeretnék menni és én nem vagyok nagyon beszédes hanem inkább csendes a sulimba is sokszor gúnyolnak és szívatnak és nem vagyunk gazdagok se,Tehát milyenek ott az osztálytársak a csendesebbekkel szemben és sok ott a beképzelt meg ilyen swag gyerek?Lehetőleg olyan írjon aki most is oda jár és sok ember válaszát várom. 14/f

2014. okt. 16. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy gazdag, akkor a Krúdyban már rég nem fognak megtűrni hidd el. Inkább akkor Kölcsey, Vasvári, Széchenyi.
2014. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Elsőnek egy kis OFF: Mi ez a f@$zság?! Ennek semmi értelme! Senkit sem érdekel, hogy mennyi pénzed van. Oda járok, hidd el tudom.

Kérdezőnek: A krúdyban nincsenek ilyen páva/swag f@$zfejek, lehet, hogy nem vagyunk normálisak, de nagyon jó közösség, a tanárok. Én például az Eötvösből jöttem, ahhoz képest ez a megváltás.

Csendes srácként (én is az voltam) könnyen beilleszkedhetsz egy matekos/bioszos osztályba (vagy bárhova)

Ha van kérfésed írj nyugodtan.

(11-es vagyok)

2014. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember óta járok a Krúdyba,de imádom!!!

Tényleg csak ajánlani tudom,minden szupi:)

A tanárok a legjobbak,a diákok is jófejek,nálunk eddig az osztályközösség is tökéletes.

Nem azt nézik,hogy van-e pénzed,milyen vagy,itt mindenki elfogad(legalábbis eddigi tapasztalataim alapján-reméljük így is marad):D

Ha van kérdésed nyugodtan írj:)

2014. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat remélem olyan mint írjátok de nyugodtan írjon még más is, hogy milyen a Krúdy.
2014. okt. 27. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12.-es csendes (és szintén nem túl gazdag) krúdys lány vagyok. Mindenképpen javaslom neked a Krúdyt, mert később majd megbánod, hogy ha nem oda jelentkezel, mert az oktatás tényleg nagyon magas színvonalú. Én egy igazi kis lúzerként kerültem oda hetedikben, de lett néhány barátom, akik kiálltak mellettem. A Krúdyban is rengeteg a beképzelt fiú és lány, de melyik iskolában nem? Amúgy ha békén hagyom őket, ők sem szólnak hozzám. Eleinte egy picit nehéz volt, de, mint mondtam, a barátaim segítettek. Összességében több a normális diák, mint a köcsög. A tanárok pedig rendesek: még ha az órákon szigorúak is, de meghallgatnak és mindig segítenek. Az, hogy nem vagy gazdag, az pedig nem hátrány addig, amíg nem igénytelenül öltözködsz (koszosan, szakadtan), de nem is hiszem, hogy ez lenne a helyzet. Na szóval, én csak ajánlani tudom ezt a sulit, mert (noha a beképzeltek megnehezítik a dolgot) az érettségire és a továbbtanuláshoz teljesen felkészít. Bocsi a kisregényért, de remélem, hasznos volt.
2014. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!