Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallottam, hogy Kecskeméten...

Ponekker Ramóna kérdése:

Hallottam, hogy Kecskeméten van olyan gimnázium ahol lehet színésznek, operatőrnek tanulni. Megtudná nekem valaki, hogy mi a neve annak a giminek?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 17. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyenről.
2014. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tanítanak ilyet középiskolában, ez nem olyan egyszerű. Ha ez az irány, szakma érdekel, akkor indokolt lenne, hogy dráma tagozatos iskolába menj. VIII. ker Vörösmarty, Nemes Nagy Ágnes, Debrecen Ady Endre, Szentes Horváth Mihály G. Ezek a legjobbak az országban, de persze vannak máshol is, csak ott annyira nem komoly a dolog. Remélem tudtam segíteni.
2014. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már mindegy, de a Kőbányai Szent László Gimnázium tömegkommunikáció tagozatán operatőrnek IS tanulsz. Meg sok más egyébnek.
2015. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!