Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz legalább...

Mennyire nehéz legalább 90%-ra megírni a magyar érettségit? (középszinten)

Figyelt kérdés

Általános iskolától kezdve mostanáig mindig 5-ös voltam irodalomból meg nyelvtanból is,pedig a tanárok elég szigorúak voltak. Szeretem is,meg sokat olvasok.

Tudom hogy függ mikor milyen feladatok vannak,de esetleg valami tapasztalat?:)

18/l



2014. okt. 18. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon konnyu 90%lett nekem, egy db erettsegit nem lattam es nem tanultam ra a szobeli teteleim felet nem tudtam.
2014. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy percet sem tanultam rá, és annyi lett. Most komolyan, egy vicc az egész. Van egy szövegértés és egy esszé. Egyikhez sem kell lexikális tudás, csak működő agy.
2014. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nehez benne hogy az esszet teljesen szubjektíven ítéli meg a tanár.



Nekem pl. 6 pontot levont stílus meg nemtudommire pedig vègig 5-ös voltam es sok irodalmat olvasok. A kis kedvencnek persze hibatlan lett..

2014. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet írni annyira, utána meg még hozzájön a szóbeli eredménye a végén összedadik a kettő
2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jav. összeadódik
2014. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) Kicsit megnyugodtam!

Bár igen,a szubjektivitás tényleg nem mindegy:S

2014. okt. 18. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!