Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolákat tudtok...

Milyen iskolákat tudtok Budapesten, ahova bekerülhet egy 4.5 átlagú tanuló?

Figyelt kérdés
Elég átlagos tanuló vagyok, és tudom hogy 2000-ben különösen sokan születtek velem együtt (ha nem tévedek). A jó iskolákat el fogják foglalni a kitünő tanulók és a "rásegítettek". Hova, és mennyi esélyem van bekerükni. Esetleg ajánlást is szívesen fogadnék.

2014. okt. 19. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Evvel az átlaggal szerintem bejutsz erős iskolába is. Bár én is nyolcadikos vagyok. Nézz a budapesti top 50 ranglistán sulikat,ha nem akarsz olyan erősbe menni, alul nézegess az utolsók között. (de nehogy azt gondold,hogy azok gyengék, ill. közepes színvonalúak.
2014. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a kitűnő tanulók a legjobb iskolákra fognak pályázni,szóval van esély :) èn pl nagyon erős suliba szeretnék bejutni, de arra a tagozatra,amit megjelölök, kevesebben jönnek,mint a többire. Vagy, csak utolagosan kerülnének be.
2014. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De évvesztes vagy?
2014. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinyei Merse, Vörösmarty, Leövey
2014. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik kerület érdekelne?
2014. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teleki Blanka, Németh László Gimi

(Sok gyengébb gimnázium is van)

2014. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A II. kerületben lakom, de itt nincs sok, szóval ami tömegközlekedéssel kb 1 óra (városliget fele, ott sok van)
2014. okt. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!