Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikosként felvételizhete...

Nyolcadikosként felvételizhetek a Radnótiba? (ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium)

Figyelt kérdés
Csak elsőben, ötödikben és hetedikben indítanak új osztályt, de ettől függetlenül még van esélyem, hogy fölvegyenek? Esetleg a már meglévő osztályokba be lehet csatlakozni? Vélemény?

2014. okt. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy is... Érettségi az alapkövetelmény... Az érettségi jegyek alapján számolják a pontokat.
2014. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen érettségi? 8.-os vagyok :)
2014. okt. 21. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elnézte és csak az ELTE-t látta XDDD
2014. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8.-os vagyok és engem is nagyon érdekel ez.Szerintem föl kéne hívni az iskolát, ha nem felejtem el holnap megkerdezem az ofőmet h hogy van az egész van-e atvetel.Amugy milyen tanuló vagy?

13/L

2014. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

kitűnő és évfolyam első/második :) de egyebként eléggé el szoktam lógni a tanulást :// de már rajta vagyok, hogy ez változzon

és te?

14/L

2014. okt. 21. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Profi vagy?Én ilyen 4-es 5-ös vagyok,nem kitűnő,én se szoktam sokat tanulni,de mivel 8. év felvételi meg ilyesmik muszáj belehuzni.A Radnótin kivül még mit néztél?Én a Karinthyt néztem még.
2014. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én az Eötvöst
2014. okt. 22. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!