Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A rendőrségre felvennének...

A rendőrségre felvennének engem a szemem miatt? A jobb szemem -2,75 dioptria, a bal meg -3, 00 dioptria.

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem tuti.
2014. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én ennyire nem venném biztosra ezt a dolgot.
2014. okt. 22. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
örülnek, ha van jelentkező, ne viccelj.
2014. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő végzettséged van
2014. okt. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk függ még a munkakörtől
2014. okt. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Perszehogy. Keress rá a felvételi követelményekre, ez messze nem súlyos látáscsökkenés. Arra vigyázz, hogy ha megműttetnéd, akkor azt 6 hónappal az egészségi vizsgálat előtt tedd. Elméletben. Gyakorlatban vittem a papírt a szemészetről a szemem állapotával (mindkettő mínusz feles, szemüveg nem javasolt), és annyi elég volt.

Aztán ha bent vagy, és akkor műttetnél, nyáron tedd, a gyakorlat után.

Ja, annyi még, hogy ha bent vagy, akkor a lőgyakorlatnál azért ez már hátrány, 10 méter, 25 méter távolság neked szerintem szemüveg nélkül a homályba vész. Arra vigyázz, hogy saját szemüvegre lövész szemüveg sok, a saját szemüveg meg önmagában drága, ha arra pattan vissza hüvely, akkor karcolódhat. A lencse az jó, csak arra meg azt kapod majd, hogy az könnygáztól ráég a szaruhártyára.

Ettől még nincs probléma, sok szemüveges rendőr van. Amelyik rendőr meg még élesen lát, hát, előbb-utóbb mindenkinek megromlik a látása, az öregedés egy olyan folyamat, ami senkit sem kímél.

2014. okt. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, most fogok érettségizni, egyedül a szemvizsgálattól tartok mert, hogy ez nekem soknak tűnik, igaz hogy a honlapon azt írják, hogy a két szem közötti távolság nem lehet nagyobb, mint 3,00 dioptria, de a többiről nem írnak.(még a gerinc vizsgálattól is tartok amúgy)
2014. okt. 24. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!