Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győri általás iskola, gimnáziu...

Győri általás iskola, gimnáziummal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Költözés miatt érdekelne melyik általános iskola "erősebb" Győrben? A 4. osztályos fiamnak kell majd új sulit találnunk, ha nem veszik fel a 8 osztályos gimibe. Ill. a nagyobik miatt érdekelnének tapasztalatok a Kazinczy Ferenc Gimnázium vagy a Révai Miklós Gimnáziumról.

#iskola #gimnázium Győr
2014. okt. 24. 20:09
 1/4 anonim válasza:
A Kazinczy nagyon jó suli oda jár a barátnőm és nagyon szereti. Jó a közösség,a tanárok. Inkább humán beállítottságúaknak ajánlanám,ellentétben a Révaival, ami nagyon reálos. A közösség ott is jó a tanárok közt van egy két fura,tanulni rendesen kell.Általánosból szerintem a Gárdonyi jó.
2014. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét..

Középiskolákból még a Krúdy nagyon jó,a két tanítási nyelvű része. Év végére megvan a középfokú angol, következő évben bejön a Német, ha minden jól megy,megvan mind a kettőből a felsőfokú. Nekem szimpatikusabb volt,mint a Révai,Kazinczy-nál pedig (szerintem) fentiek miatt jobb.

2014. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Év végére megvan a középfokú angol" Ne haragudj nem értettem tisztán melyik év végére? Nálad mi szól a Révai "ellen"?
2014. okt. 25. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első év végén.(Nagyon gyorsan haladunk)

Nem vagyok nagy reálos, legfontosabb a nyelv volt,és mindenki a Krúdy-t ajánlotta. (A Révairól nem tudok,de Krúdy-ból egy csomóan tanulnak tovább külföldön. Abu Dhabi,Skócia,Anglia..)Ezért jelöltem meg először a Krúdy-t, aztán Révait.. Igazából a nyelvi előkészítős részeit nézve mind két helyre szinte ugyan olyan nehéz volt bekerülni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2014. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!