Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány szakra készülök, de a hátam közepére sem kívánom a szóbeli vizsgákat. Egyenesen rühellem. Mennyire van ez így rendjén?

Figyelt kérdés

Újságírás, valamint rádiózás érdekel.


Egy helyi rádiónál is dolgozom, ott nem okoz gondot a megszólalás. Sajtótájékoztatókra is járok, híreket is szoktam megírni, itt sincsenek gondjaim.


Viszont a vizsgák szóbeli részénél egyenesen leblokkolok, hiába tanultam, tanulok sokat, egyszerűen kész, végem.


Ilyenkor mi lehet a gond? Mi tévő legyek? Kezdek elkeseredni...



2014. okt. 24. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég nagy gond, mert a vizsgák 40%-a ezen a szakon szóbeli, prezentációk, gyakszik stb....

Az ilyen esetekben sztm tök jó megoldás, hogy hangosan tanulod az anyagot mintha valakinek magyaráznád, jobban is rögzül ráadásul nem is fogsz leblokkolni.

2014. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!