Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Városmajori gimnáziumba...

Városmajori gimnáziumba mennyi a minimum felvételi pontszám? 4.8-as átlag elég ide? A szóbeli tényleg olyan nehéz mint mondják?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és nagyon izgulok a felvételi miatt.A városmajori spanyol tagozatát néztem ki, de nem tudom vagyok-e elég jó ide :/

2014. okt. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Az átlagod bőven elég, ha írsz egy jó felvételit, akár szóbeli nélkül felvehetnek, de a szóbeli sem szokott halálos lenni.


Sok sikert!

2014. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 5. 16:39
 3/7 anonim válasza:
se német se spanyol 0. szóbelin nem kérdeznek anyagot. csak magadról. ha jó a kommunikációs képességed akkor nem lesz gáz nyugi
2014. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huh rendben koszonom szepen :)
2014. nov. 15. 22:21
 5/7 anonim válasza:

Én szóbeliztem Majorban 0. spanyolra,és nyugi nem volt semmi:) Egy könyvet kellett választanom,abból felolvasnom,kreatívkodni egy kicsit. Megkérdezték miért pont a spanyol,továbbá megkérdezték mi jut eszembe Spanyolországról,mik a terveim a jövőben,szabadidőmben mit csinálok stb.

Én is ugyanilyen érzésekkel jöttem a VMG-be,s még most is bizonytalan vagyok,abban hogy elég jó vagyok-e... De tudod mit?! Nem számít,mert baromi jó itt,és igen,jó helyen vagyok:) Lazán ;)

2014. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2014. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a VMG-be szeretnék menni, spanyol, német vagy matek szakra.:)

Te még milyen sulikat jelölsz meg?

2015. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!