Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola választás előtt?...

Középiskola választás előtt? (Szolnok megye)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 iskola között vacillálok: Varga Katalin Gimnázium, Verseghy Ferenc Gimnázium. Van esetleg itt olyan diák, aki ide jár/járt? Hány ponttal vettek fel? Milyenek a tanárok/diákok?

Előre is köszi!:)


2014. okt. 26. 15:08
 1/1 LoveThis válasza:

Na szoval. Lassuk.


En verseghys vagyok. NE TEDD TONKRE ELETED 4 EVET AZZAL H IDE JOSSZ. 9.es vagyok, de 3honap alatt depresszios lettem es gyomorservet kaptam az idegessegtol. Gyulolom az eletemet, pedig optimistanak tartom magam. Engem itt rengeteg csalodas ert.Akarmennyire sokat tanulok (hazaesek 3kor es attol kezdve 9ig) sose szerzek otost. Nem velem van a baj mert altalanosba egy nagyon eros suliba jartam, es tanulas nelkul megvolt az 5os. A tanarok 90%a hulladek. Nem magyaraz, csak feleltet. Aztan tanuld meg otthon te marha. Ja, es azt imadjak amikor rossz valaszt mondasz. Akkor mindig jot rohognek es egesz oran teged elemeznek gunyosan az egesz osztaly elott/ordibalnak.(nem csak sajat tapasztalat. Baratnom 1est kapott nemetbol mert nemetoran magyarul kerdezett meg valamit. Aztan.. A diakok. Nem tudom mas osztalyba hogy van, de nallunk konkretan MINDENKI FULL STREBER. Snapchatre a konyveikrol tesznek fel kepet stb... Amugy meg nincsenek jo pasik(persze csak ha lany vagy ez akkor szamit). Ha negyest kapsz akkor a hatad mogott lehulyeznek.

Engem 79ponttal +5.0 atlaggal vettek fel a termeszetre. 1000szer megbantam h ide jelentkeztem. En a Vargat ajanlom.


U.i: nem a tanarok a jok, es nem azert veszik fel a vfgs embereket egyetemre mert olyan jo az oktatas az iskolaban szoval ez hazugsag.

2014. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!