Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha igy folytatom...

Szerintetek ha igy folytatom tovább jó esélyem van bejutni az Adyligeti Rendészeti szakközépiskolába?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta csak az a vágyam hogy rendőr lehessek de nem azaz egész nap az irodában kuksoló fazon hanem aki kint van a szabadban (járőr,tudom keveset kapnak stb stb de nekem nem csak a pénz számit hanem hogy szeressem is a munkám) de csak azért mert engem nem veszel rá semmi pénzért hogy egy irodába dolgozzak,egyszerüen nem birom ki.Mindenki le akar beszélni meg hogy jaj oda nehéz bejutni stb... Na a lényeg:néztem a feltételeket de olyanok vannak amiket én mindennap csinálok :D helyesen táplálkozom,edzem rendszeresen kitűnő vagyok 3.-óta .Felülést 2 perc alatt 30 db szabályosat csinálok 2,5 km-t futok mindennap vagy többet, fekvőtámasz szabályos úgy 20-25 db.Szerintetek ha igy folytatom bekerülhetek? Ja és rendőrfelkészitő suliba megyek majd :D előre is köszi 13/L

2014. okt. 26. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is van rendőrszakközép, nem nehéz bejutni.


De szerintem nem az a rokonaid baja, hogy mennyire nehéz bekerülni, hanem maga a tény, hogy rendőr akarsz lenni.

Egyébként azzal is továbblehet tanulni, az NKE-nek is utánanézhetsz.

2014. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) megkönnyebbültem
2014. okt. 27. 05:07
 3/3 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, erősödni fogsz még, az biztos, de jó esélyeid vannak. én idén felvételiztem, minden sikerült, a fizikai része volt a legkönnyebb, ottvan még a műveltségi(töri,társadalomismeret) meg a pszichologóiai és az eü. eü nem vészes, pszichon figyelni kell az IQ tesztnél és a 480kérdéses személyiségtesztnél. Ja, és én nem készültem rá 2 hétnél többet, de abba is csak felülés,fekvő,távolugrás. 18\f sok sikert!
2015. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!