Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Az osztálytársaim...

Mit tegyek? Az osztálytársaim (gimi első éve) kigúnyoltak mert szeretem Michael Jackson néhány számát. Tényleg ennyire gáz őt hallgatni manapság?

Figyelt kérdés
Őszi szünet után nem tudom, elfelejtik-e egyáltalán az egészet, vagy továbbra is rámszállnak. Olyat is mondanak hogy engem nem engednének be szórakozóhelyre meg suttyó vagyok mert nem ismerem a menő zenéket. :(
2014. okt. 27. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak viccelsz?

Jackót csak az nem szereti, aki ultra primitív és nincs zenei ízlése. Óriási stílzust teremtett, valósággal berobbant, hihetetlen egyedi volt, és halála után is mindenki elismeri a zenéjét.

A mai "menő zenéknek" meg nem sok közük van az igazi zenéhez. Mondd el ezt a kis béna p*csfej osztálytársaidnak, aztán ints egyet be nekik. Ha magabiztos vagy, idővel tisztelni fognak, és eszükbe sem jut majd lefikázni az ízlésedet. Kitartást, állj ki minden mellett, amit szeretsz.

L23

2014. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jackson azon kevesek közé tartozik, akik kortalanok, akiknek a zenéje mindig a legjobbak közé fog tartozni, tök mindegy, hogy mi történik a világban. Az osztálytársaid meg csak a fogyasztói társadalom által vezért kis dinka barmocskák, akik azt hiszik, hogy az a divat, és az a stílus, ami most jelenleg van. Pedig nagyon nem... Mondom ezt neked 19 évesen :D.
2014. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ők nem 20 évesek mint te. Teljesen más generáció, irigyellek téged érte hogy nem most nőttél fel.


Esetleg küld valaki "menő zenéket"? Meghallgatnám őket párszor, aztán ha azt hazudom nekik, hogy ezeket szeretem, talán elfogadnának. :S Ha beintek csak rosszabb lesz a helyzet

2014. okt. 27. 22:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Annál semmi nem rosszabb, ha becsicskulsz, és ezt hosszútávon fogod megérezni. Jellemtelen kis papucsállatka leszel, akinek arról szól az élete, hogy nyomoroncoknak játssza meg magát.
2014. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hány éves vagy? Nálunk szerencsére ilyenből nincs balhé (bár másból igen) Elfogadjuk a rockot szeretőket és a tuc tucosokat is , van 3 "idióta" akik szünetben JAckót meg kozsót énekelnek :D Röhögünk egész nap, ha abbahagynák mert "nem menő" azért lincselnénk meg őket, hogy folytassák! Van amikor az egész osztály együtt énekel! Állj ki magadért keress hasonló érdeklődésűeket.


UI: személy szerint én minden stílusban találok jó zenéket.


Szerintem ilyenekre gondolnak : https://www.youtube.com/watch?v=cAEBM4IObQ4


Vagy keress rá ezekre :dubstep, drum&bass ,chill,


De mondom ha fiatal vagy 12-13 éves akkor ne csodálkozz, nyugi ez ilyen, de majd kinövik. én 18 vagyok, de emlékszem mi azon "veszekedtünk", hogy a 2. világháborúban kinek volt igaza azt semmit nem is tudtunk róla. Azon veszekedtünk ki szereti a pokemont stb. Szóval ez úgymond normális.

2014. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én is hasonló cipőben jártam, azzal a különbséggel, hogy blues- és a 70-es és 80-as évekbeli rock zenéért voltam oda 14 évesen, és vagyok oda a mai napig is. Ezt tetézte, hogy felvállaltam, hogy irodalmi estekre és színházba járok... saccold már meg, hány osztálybuliba hívtak meg! :D

Nem kell velük foglalkozni. Hamar rájöttem, hogy ha nincs bennem megfelelési kényszer senki iránt, főleg nem egy olyan bagázs iránt, akiket alig pár hónapja ismerek, mindenki jobban jár. Mindenki marad önmaga, és azt hallgat, azt csinál, ami neki jól esik. Ennyi.

Még egy gondolat.

Egyetértek az előttem válaszolókkal, azzal a kis különbséggel, hogy nem hiszem, hogy "Jackót csak az nem szereti, aki ultra primitív és nincs zenei ízlése". Szerintem a Kedves Kérdezőt is az sodorta ide, hogy az osztálytársai hasonlóképp nyilatkoztak a saját kedvenceikről. Felesleges. Örüljünk neki, hogy több van, és lehet választani! Én is elismerem Jackson munkásságát, tudom, mi mindent köszönhet neki nem egy generáció, de ha maga az a stílus, amiben alkotott nekem speciel nem tetszik, attól függetlenül, hogy ennek a stílusnak tényleg a koronázatlan királya volt, nem fogok Michael Jacksont hallgatni. És lehet, hogy tévedek, és csak az egóm beszél belőlem, de nem tartom magam ezért se ultra primitívnek, se ízlésficamosnak :)

Száz szónak is egy a vége: ne foglalkozz velük, hallgasd azt, amit szeretnél, és kész!

2014. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általánosban kajakra az volt a téma, hogy ki fideszes és ki mszp-s.......

Általánosban úgyse fogsz senkinek megfelelni, csak ha becsicskulsz. Ott úgyse lesznek barátaid.

2014. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ne egy közösség határozza meg a zenei ízlésedet. Parasztok 0 zene ízléssel, ha csak az éppen népszerűig jut el a kapacitásuk.

Hallgasd meg mit mondott erről maga Michael.

https://www.youtube.com/watch?v=ETRPrvMxuZg

2015. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Velem is ugyan ez volt fikáztak miatta de mondtam: ha valami nem tetszik el lehet menni a sunyiba!!

Az a jó benne hogy annyit hallgattam Mike-ot hogy már az egész osztályom "rajong" Michael-ért, nincs olyan osztály társam akinek ne lenne legalább 1 zenéje MJ-től!!

Ezért imádom őket nagyon cukik és kedvesek is lettek meglágyult a szívük!! (értem is miért) :)

2015. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!